Start: niedziela - 28 lipca 2019r. godz. 12:00
NBU DĄBKI
Do startu:

6. NADMORSKI BIEG UZDROWISKOWY - DĄBKI 2019
28 LIPCA 2019r.
« Strona główna Powrót »
2018-03-22 09:45:53
Fundacja Misja Medyczna na V Nadmorskim Biegu Uzdrowiskowym

Do uruchomienia zapisów na V Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy pozostało już tylko półtora tygodnia (zapisy startują 1 kwietnia)  W ramach rozgrzewki przed startem zapisów chcemy Was poinformować, że poza Fundacją Udaru Mózgu, udział w naszej imprezie potwierdziła również Fundacja Misja Medyczna 

 

Fundacja Misja Medyczna od zeszłego roku realizuje projekt Aktywność fizyczna, pod hasłem "z miłości do aktywności", który jest finansowany z Narodowego Programu Zdrowia. W 2017 roku brali udział w dwunastu imprezach biegowych na terenie całej Polski.

 

Zależy im na promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Ich celem jest uświadamiać społeczeństwo, jak ważne jest odżywianie i ruch dla zdrowia i funkcjonowania naszego organizmu. Dla uczestników Biegu Uzdrowiskowego przewidzieli bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą, dietetykiem i trenerem personalnym. Dietetyk będzie wykonywał pomiary masy ciała i służył poradą w zakresie zdrowego i prawidłowego żywienia. Trener personalny będzie odpowiedzialny za prezentowanie zawodnikom w dwóch lub trzech sesjach możliwości samodzielnego treningu i rozgrzewki. Fizjoterapeuta pokaże jak prawidłowo ćwiczyć i ruszać się z uwzględnieniem osób z różnego rodzaju schorzeniami.

 

Dostępny także będzie lekarz, z którego usług również będzie można skorzystać.

 

Zawodnikom, którzy odwiedzą stoisko Fundacji Misji Medycznej rozdawane będą również gadżety reklamowe. W 2017 roku były to koszulki, gwizdki, opaski odblaskowe, worki lniane, ręczniki.

 

Zapraszamy 

 

ORGANIZATORZY, PARTNERZY, PATRONI, SPONSORZY W ROKU 2018