Do startu pozostało:
DNI
GODZ
MIN
SEK
10. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki
30 lipca 2023r.
« Powrót
2022-07-28 07:04:14
Zakończyły się zapisy online na Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy. Zapisy na bieg główny tylko w Biurze Zawodów

Zakończyły się już zapisy online na 9. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach 🏃‍♀️🏃 Dziękujemy, że tak licznie chcecie do nas przybyć 👍 Ci, którzy nie zdążyli zgłosić się i opłacić na bieg główny będą to mogli jeszcze uczynić w Biurze Zawodów w sobotę w godzinach 16:00-18:00 oraz w dniu zawodów od godziny 8:30. Biuro Zawodów będzie mieścić się w Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach przy ul. Dąbkowickiej 7. Opłata startowa w Biurze Zawodów wynosi 50zł.

Wyczerpał się niestety limit uczestników w biegach dzieci i młodzieży. Tu zapisy będą możliwe tylko w przypadku gdy ktoś z zapisanych zrezygnuje ze startu. Jeżeli pojawią się takie miejsca będziemy o nich informować na facebooku i stronie biegu.

Dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Uzdrowisko Dąbki Gmina Darłowo przygotowaliśmy informator z niezbędnymi informacjami dotyczącymi organizacji zawodów.

Do zobaczenia w Uzdrowisko Dąbki, powodzenia na trasie zawodów i radości z weekendu w Gmina Darłowo 😀‼️

Informator: http://bieguzdrowiskowy.pl/pliki/2022/INFORMATOR-2022.pdf

 

 

« Powrót
Sponsorzy i Partnerzy w roku 2023
 
Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Logo Sanatorium Uzdrowiskowe Dukat Medical SPA - Dąbki Logo Interferie.pl - Dąbki Logo bieganie.pl Logo Aquamarina Dąbki Logo Żyj z energią Logo Bursztyn Medical Spa & Wellness - Dąbki Logo Sanatorium Uzdrowiskowe Susmed - Dąbki Logo Hotel Delfin SPA&WELLNESS - Dąbki Geovita Medical Spa – Dąbki Ośrodek Sanatoryjno – Wypoczynkowy Polonez - Dąbki Ośrodek Wypoczynkowy DUET Logo Porto - kawiarnia Dąbki Logo Sanatorium Cegielski - Dąbki Logo Z.U.H. ELTROM Sławomir Grzebień Darłowo
Logo Urząd Morski Logo Straż Gminna Logo OSP
10. Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki
30 lipca 2023r.
biuro@bieguzdrowiskowy.pl - tel. 604 917 740 lub 502 224 729