Start: niedziela - 30 lipca 2017r. godz. 12:00
NBU DĄBKI
Do startu:
IV NADMORSKI BIEG UZDROWISKOWY - DĄBKI 2017
30 LIPCA 2017r.

STATYSTYKI

Do pobrania:

  • Zestawienie wszystkich wyników z 3 edycji Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego - ​ ALL   ALL2016v2.pdf

 

Najlepsze 3 wyniki w HISTORII

Poz. Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Klub Rok Czas
1 Okseniuk Sergii 1980 Łuck MK LUCHESK 2016 00:31:28
2 Koval Vasil 1989 Winnica KB RAWICZ 2016 00:31:30
3 Starzyński Andrzej 1990 Kurów CHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWY 2016 00:31:30

 

Najlepsze 3 wyniki KOBIET

Poz. Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Klub Rok Czas
1 Nemchenko Maryna 1996 Charków MK LUCHESK 2016 00:36:09
2 Raita Oksana 1993 Lwów MK LUCHESK 2016 00:36:33
3 Batrak Natalia 1988 Charków PREF BET SNIADOWO ŁOMŻA 2016 00:36:37

 

Najlepsze 3 wyniki POLAKÓW

Poz. Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Klub Rok Czas
1 Kujawski Łukasz 1988 Żukowo SKLA Sopot 2014 00:32:15
2 Cichocki Jarosław 1971 Białogard KB Dziesiątka Białogard 2014 00:32:23
3 Wirkus Łukasz 1988 Borzytuchom TALEX-BORZYTUCHOM 2014 00:32:59

 

Najlepsze 3 wyniki POLEK

Poz. Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Klub Rok Czas
1 Kapera Monika 1990 Katowice AZS-AWF KATOWICE 2016 00:36:45
2 Rychter Antonina 1985 Szczecinek MKL SZCZECINEK 2014 00:39:27
3 Łagutko Kamila 1978 Darłowo Darłowo 2016 00:41:07

 

Frekwencja

Rok Ukończyło Mężczyźni Kobiety
2014 182 133 - 73% 49 - 27%
2015 299 224 - 75% 75 - 25%
2016 438 319 - 73% 119 - 27%
2017 ? ? ?

 

W sumie w trzech dotychczasowych edycjach Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego udział wzięło 752 zawodników (548 mężczyzn - 204 kobiety). Wśród nich jest 30 zawodników (24 mężczyzn - 6 kobiet), którzy ukończyli wszystkie trzy edycje biegu (zestawienie poniżej).

Najwierniejsi zawodnicy biegu w kolejności alfabetycznej

Nazwisko Imię Rocznik Miejscowość Klub Rekord Rok
Bąk Zbigniew 1979 Darłowo Darłowo Biega 00:48:30 2014
Gajek Artur 1976 Kępice KORZYBSKIE REKINY 00:48:43 2016
Jakubowski Krystian 1983 Darłowo CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH 00:46:44 2015
Karnicki Zygmunt 1955 Koszalin TKKF Koszalin 00:52:22 2015
Kierszniewska Agnieszka 1981 Słowino Słowino 00:55:55 2015
Krakowiak Paweł 1968 Darłowo Darłowo Biega 00:47:33 2015
Kruszyński Stanisław 1960 Darłowo Darłowski Klub Morsów 00:48:08 2015
Lewiński Krzysztof 1967 Nowe Miasto nad Pilicą Biegiem przez Polskę 00:44:43 2014
Łagutko Kamila 1978 Darłowo Darłowo 00:41:07 2016
Mazur Emiliusz 1976 Darłowo Darłowo Biega 00:41:15 2016
Mierzwa Witold 1974 Darłowo Darłowo 00:38:04 2016
Mordacz Tomasz 1987 Porzecze Porzecze 00:50:28 2016
Pancewicz Piotr 1978 Darłowo RUNNERSWALDE 00:40:32 2016
Powarzyński Krzysztof 1971 Malechowo 6WOG 00:40:15 2015
Rogoziński Henryk 1976 Buk Bukowski Klub Biegacza 00:58:48 2014
Roman Sylwia 1977 Sławno MKS ŚWIĘĆ SŁAWNO 00:50:05 2015
Rudnikowski Maciej 1974 Darłowo bieguzdrowiskowy.pl 00:38:19 2016
Scigocki Waldemar 1970 Bydgoszcz Bydgoszcz 00:50:38 2015
Sominka Andrzej 1967 Darłowo SSB (SOBIESAMBIEGAM) 00:45:57 2016
Staszewska Małgorzata 1984 Zakrzewo Zakrzewo 01:00:19 2015
Staszewski Jan 1960 Zakrzewo Zakrzewo 00:43:48 2015
Strzelecki Zbigniew 1956 Korzybie KORZYBSKIE REKINY 00:47:48 2016
Szlawski Bogdan 1962 Staniewice KB BRYZA POSTOMINO 00:53:54 2015
Szopiński Tomasz 1983 Naćmierz KB BRYZA POSTOMINO 00:37:07 2015
Tarnionek Katarzyna 1979 Darłowo ŻYJ Z ENERGIĄ 00:47:50 2015
Telesiewicz Henryk 1947 Sławno MKS ŚWIĘĆ SŁAWNO 00:47:27 2016
Wachholz Beata 1970 Sławno KB BRYZA POSTOMINO 00:58:29 2015
Witkowski Krzysztof 1962 Sławno MKS Święć SM Wybrzeże Sławno 00:56:06 2015
Wójcik Damian 1970 Darłowo RUNNERSWALDE 00:42:59 2016
Zborowski Robert 1977 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów 00:38:36 2015
ORGANIZATORZY, PARTNERZY, PATRONI, SPONSORZY