Start: niedziela - 30 lipca 2017r. godz. 12:00
NBU DĄBKI
Do startu:
IV NADMORSKI BIEG UZDROWISKOWY - DĄBKI 2017
30 LIPCA 2017r.
ZAPISY ONLINE TUTAJ >>>
LISTA STARTOWA 2017
Wszyscy zgłoszeni - 401
w tym z opłaconym startowym: 302 z 500 dostępnych miejsc.
Nazwisko i imię Klas./Kat. Miejscowość Klub Opłata
Adamkiewicz Michał 10 km / M 30-39 Lodz K.s Głowno W Biegu
Zapłacone
Antosik Grażyna 10 km / K 30-39 Sławsko Ks Olszewski I Synowie
Zapłacone
Antosik Grzegorz 10 km / M 40-49 Masłowice Kb Bryza Postomino, Jw 1223
Zapłacone
Bagińska Agnieszka 10 km / K 30-39 Koszalin
Zapłacone
Bąk Magdalena 10 km / K 20-29 Bolechowice Zabierzów Biega
Bąk Zbigniew 10 km / M 30-39 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Balcerzak Bogdan 10 km / M 50-59 Darłowo Zsm Darłowo
Zapłacone
Baranowski Piotr 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Bartnik Marian 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Bednarz Katarzyna 10 km / K 40-49 Kołobrzeg
Zapłacone
Bednarz Paweł 10 km / M 30-39 Koszalin-Nacław 13-Ty Fun Club Asi Chmiel
Zapłacone
Bereska Artur 10 km / M 30-39 Piotrkow Trybunalski
Białas Krzysztof 10 km / M 50-59 Opoczno Lks Feniks Opoczno
Zapłacone
Białczyk Mariusz 10 km / M 30-39 Piła Lokator Nieruchomości
Zapłacone
Białek Jarosław 10 km / M 50-59 Darłowo Bryza Postomino
Zapłacone
Bies Mariusz 10 km / M 30-39 Kęty Kęckie Harpagany
Zapłacone
Błach Piotr 10 km / M 30-39 Sławoboze Sławoborze
Zapłacone
Błaszczyk Tadeusz 10 km / M 50-59 Stary Jarosław
Zapłacone
Błażejczyk Magdalena 10 km / K 30-39 Glasgow
Zapłacone
Bojkowski Janusz 10 km / M 40-49 Jezierzany Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Bonisławska Małgosia 10 km / K 30-39 Sławno Zuza&zosia Team
Zapłacone
Bonisławski Jarosław 10 km / M 30-39 Sławno Www.fadomoda.pl Team
Zapłacone
Borkowska-Kowalczyk Daria 10 km / K 30-39 Koszalin Womens Fight Club Koszalin Rozbiegany Koszalin
Borowicki Jarosław 10 km / M 40-49 Chojnice
Zapłacone
Borowik Łukasz 10 km / M 30-39 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
Boruta Anna 10 km / K 50-59 Siedlce
Zapłacone
Borzęcki Norbert 10 km / M 30-39 Koszalin
Breszka Paweł 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Brugier Anna 10 km / K 40-49 Kowalewice
Zapłacone
Bryś Sebastian 10 km / M 30-39 Bielsko-Biała
Zapłacone
Brzezina Arkadiusz 10 km / M 30-39 Tarnowskie Góry
Zapłacone
Brzotowska Ewa 10 km / K 30-39 Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Buda Ola 10 km / K 16-19 Kielce
Zapłacone
Budnik Bartosz 10 km / M 16-19 Inowrocław
Budzyńska Elżbieta 10 km / K 50-59 Słupsk
Zapłacone
Buze Małgorzata 10 km / K 40-49 Sławno
Zapłacone
Chrabąszcz Izabela 10 km / K 30-39 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
Zapłacone
Chudy Henryk 10 km / M 60-100 Sławsko K S Olszewski I Synowie
Zapłacone
Ciećko Magdalena 10 km / K 40-49 Przemyśl Zatkało Kakało
Ciupa Marcin 10 km / M 30-39 Koszalin H2Design
Czarnecki Mirosław 10 km / M 50-59 Złotów
Zapłacone
Czepiel Iwona 10 km / K 30-39 Kępice
Zapłacone
Czepiel Łukasz 10 km / M 30-39 Kępice
Zapłacone
Czerchawska Marta 10 km / K 20-29 Siemianice
Zapłacone
Czerchawski Janusz 10 km / M 40-49 Siemianice
Zapłacone
Czerski Piotr 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Czyżnielewska Aleksandra 10 km / K 30-39 Lodz
Zapłacone
Czyżnielewski Arkadiusz 10 km / M 30-39 Łódź Łódź
Zapłacone
Dąbrowska Alicja 10 km / K 50-59 Sianów Tkkf Koszalin
Zapłacone
Dąbrowski Grzegorz 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Dęga Ryszarda 10 km / M 60-100 Ustka Tupot-Ustka
Delong Sebastian 10 km / M 30-39 Rybnik
Zapłacone
Dereń Grzegorz 10 km / M 40-49 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Domitrz Kasia 10 km / K 30-39 76-150 Żyj Z Energią Darłowo
Zapłacone
Domka Katarzyna 10 km / K 30-39 Gdynia Rezerwowe Psy
Domka Krzysztof 10 km / M 30-39 Iława Rezerwowe Psy
Dudkiewicz Leszek 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Dudziak Piotr 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Dwulit Dominik 10 km / M 20-29 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Dyśko Wojciech 10 km / M 30-39 Słupsk
Zapłacone
Emilit Grzegorz 10 km / M 30-39 Karlino Dziesiątka Białogard
Zapłacone
Emilit Sylwia 10 km / K 30-39 Karlino Dziesiątka Białogard
Filipiak Anna 10 km / K 30-39 Łódź
Zapłacone
Filipów Tadeusz 10 km / M 60-100 Lębork Niezrzeszony
Fiłonowicz Monika 10 km / K 30-39 Szczecinek
Zapłacone
Frej Sebastian 10 km / M 30-39 Radzionków Cidry Lotajom
Zapłacone
Frontczak Izabela 10 km / K 20-29 Szczecinek
Gabrych Maciej 10 km / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoszcz
Gajek Artur 10 km / M 40-49 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Galicki Robert 10 km / M 40-49 Bobolice
Zapłacone
Gałkowska Patrycja 10 km / K 16-19 Sławsko Bryza Postomino
Zapłacone
Garbadzka Agata 10 km / K 20-29 Cisowo
Zapłacone
Garski Dawid 10 km / M 20-29 Bytów Mlks Baszta Bytów
Zapłacone
Gaweł Zbigniew 10 km / M 60-100 Słupsk Miasto Słupsk
Zapłacone
Gawiecka Mariola 10 km / K 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Gawiecki Piotr 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Gawrysiak Przemysław 10 km / M 40-49 Włodarka
Zapłacone
Głąbik Marcin 10 km / M 30-39 Chorzów
Zapłacone
Goliński Łukasz 10 km / M 30-39 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Gońka Krzysztof 10 km / M 20-29 Koszalin Decathlon Koszalin
Zapłacone
Gontarz Wojciech 10 km / M 20-29 Darłowo Ślęzakteam
Zapłacone
Górniak Stanisław 10 km / M 50-59 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Górny Robert 10 km / M 30-39 Imielno Imielno
Gostomczyk Krzysztof 10 km / M 30-39 Slawno
Grabowska-Lesisz Aneta 10 km / K 30-39 Koszalin
Grachel Darek 10 km / M 20-29 Słupsk #natrasieteam.pl
Zapłacone
Grochowalski Rafał 10 km / M 30-39 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Grzelak Karina 10 km / K 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Grzesik Eugeniusz 10 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Gutowski Sebastian 10 km / M 30-39 Swidwin Gucior-Run
Zapłacone
Gwiazda Jarosław 10 km / M 40-49 Słupsk 7Bow
Zapłacone
Gzela Olga 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Hanula Piotr 10 km / M 40-49 Darłowo Błękitny Patrol Wwf
Zapłacone
Harbutiak Monika 10 km / K 20-29 Cisowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Hausman Andrzej 10 km / M 60-100 Koszalin Ksr Roweria
Zapłacone
Hawkins Joanna 10 km / K 30-39 Axminster
Zapłacone
Hawkins Simon 10 km / M 40-49 Axminster
Zapłacone
Heller Zdzisław 10 km / M 60-100 Koszalin Niezrzeszony
Zapłacone
Hurnowicz Joanna 10 km / K 20-29 Police
Ilecka Joanna 10 km / K 40-49 Koszalin
Zapłacone
Iukhymchuk Mykola 10 km / M 30-39 Łuck Achilles Leszno
Zapłacone
Iwaniec Dariusz 10 km / M 40-49 Sierakowo Tkkf Koszalin
Zapłacone
Jabłoński Tomasz 10 km / M 30-39 Sławno Spoko Sławno
Zapłacone
Jankowski Jarosław 10 km / M 50-59 Hilchenbach, Niemcy
Zapłacone
Janowicz Jerzy 10 km / M 60-100 Leszno Achilles Leszno
Janowicz Jerzy 10 km / M 50-59 Leszno Achilles Leszno
Janowicz Paulina 10 km / K 30-39 Stare Bojanowo
Jarosz Roman 10 km / M 50-59 Wałcz 100 Bł
Zapłacone
Jarosz Wiesław 10 km / M 40-49 Koszalin Jw. 1223 Koszalin/blog
Zapłacone
Jaroszewicz Marta 10 km / K 30-39 Szczecin
Jaruga Artur 10 km / M 30-39 Koszalin ------
Jasieniecki Piotr 10 km / M 40-49 Koszalin
Jaskulska Mirela 10 km / K 50-59 Grudziądz
Jaskulski Kazimierz 10 km / M 50-59 Grudziądz
Jaworski Robertjj 10 km / M 40-49 Pieszcz
Zapłacone
Jędraszczyk Marek 10 km / M 40-49 Słupsk
Zapłacone
Jedruszczak Izabela 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Kachlicki Kamil 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Kaczmarek Agnieszka 10 km / K 40-49 Koszalin
Kaczmarek Krzysztof 10 km / M 20-29 Szczecin Bros Team
Zapłacone
Kaczmarek Maciej 10 km / M 20-29 Szczecin Bros Team
Zapłacone
Kaleta Adam 10 km / M 20-29 Kowalewice
Zapłacone
Kamelski Piotr 10 km / M 40-49 Sławno Olszewscy I Synowie
Zapłacone
Kamieniecki Rafał 10 km / M 30-39 Ustka Tupot-Ustka
Kańduła Mariusz 10 km / M 40-49 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Kaniowski Jacek 10 km / M 40-49 Sławno W.p.k.słon Team Ustka
Zapłacone
Karnicki Zygmunt 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kasperski Arkadiusz 10 km / M 40-49 Olsztyn Akm Olsztyn/sklepbiegowy.com
Zapłacone
Kasperski Dariusz 10 km / M 40-49 Bydlino
Zapłacone
Kasprzyk Radosław 10 km / M 20-29 Dulowa
Zapłacone
Kaźmierczak-Molik Anna 10 km / K 20-29 Sieraków
Zapłacone
Kępka Mirosław 10 km / M 40-49 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Kilar Tomasz 10 km / M 40-49 Koszalin
Klimczyński Rafał 10 km / M 30-39 Warszawa
Zapłacone
Kloskowski Dariusz 10 km / M 40-49 Słupsk Night Runners Słupsk
Kluczewska Emila 10 km / K 30-39 Bytów Ścigał Team
Zapłacone
Kobosko Paweł 10 km / M 40-49 Rajsko Zadyszka Oświęcim
Kociołek Robert 10 km / M 50-59 Słupsk
Zapłacone
Kokot Paweł 10 km / M 30-39 Zielona Góra Harpagan Zg
Zapłacone
Kołakowski Dariusz 10 km / M 40-49 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Kołtun Łukasz 10 km / M 30-39 Słupsk Rezerwowe Psy
Zapłacone
Konkel Joanna 10 km / K 50-59 Sławno Mks "święc" Sławno
Zapłacone
Konopka Lukasz 10 km / M 30-39 Kowalewice Osp Kowalewice
Koprek Łukasz 10 km / M 30-39 Żnin Słoneczny Patrol Koszalin
Korcz Daniel 10 km / M 30-39 Jaworzno Triathlon X-Team
Zapłacone
Korowaj Paula 10 km / K 30-39 Zbychowo Navigatoria
Zapłacone
Kośla Justyna 10 km / K 30-39 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Kotas Roman 10 km / M 40-49 Wrocław Kotastrofa
Kowalczyk Mariusz 10 km / M 40-49 Koszalin Brak
Kowalczyk Piotr 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Kowalski Tomek 10 km / M 30-39 Darłowo Stocznia Darłowo M&w
Kozłowiecka Małgorzata 10 km / K 50-59 Koszalin
Zapłacone
Kozłowiecki Waldemar 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Kożyczkowski Witold 10 km / M 20-29 Bytów
Krakowiak Paweł 10 km / M 40-49 Darłowo Laboratorium Vita
Zapłacone
Krasiński Witold 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Krawczuk Szymon 10 km / M 30-39 Gleźnowo Gepard Gleźnowo
Zapłacone
Krawczuk-Kiełb Anna 10 km / K 40-49 Wiekowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Krawiec Krzysztof 10 km / M 50-59 Objazda
Krawiec Mateusz 10 km / M 20-29 Objazda
Kruglenia Aleksandr 10 km / M 30-39 Mińsk Achilles Leszno
Zapłacone
Krupiński Krzysztof 10 km / M 50-59 Koszalin E-Urolog.eu
Kruszynski Stanislaw 10 km / M 50-59 Darłowo Runnswalde .klub Morsów Darło
Zapłacone
Krzewińska Małgorzata 10 km / K 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kubera Marcin 10 km / M 30-39 Ruda Slaska Kuberun
Kuchczyński Krzysztof 10 km / M 30-39 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
Zapłacone
Kuczyński Piotr 10 km / M 60-100 Poznań Nkb Chyży Nowy Tomyśl
Zapłacone
Kuczyński Rafał 10 km / M 40-49 Leszno 3 Krewetki Upasione
Zapłacone
Kukieła Tomasz 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Kukliński Jakub 10 km / M 30-39 Kraków
Kulczyk Katarzyna 10 km / K 30-39 Sławsko Bryza Postomino
Zapłacone
Kulczyk Paweł 10 km / M 40-49 Chrzanów
Zapłacone
Kułakowski Dawid 10 km / M 30-39 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kuprewicz Grzegorz 10 km / M 30-39 Koszalin Jw 1223
Zapłacone
Kurek Adrian 10 km / M 30-39 Manowo
Zapłacone
Kurek Aneta 10 km / K 40-49 Manowo
Zapłacone
Kurek Krzysztof 10 km / M 40-49 Miłkowice
Zapłacone
Kurkul Alicja 10 km / K 20-29 Pałówko Sandały Team
Kurkul Janek 10 km / M 16-19 Pałówko Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Kurkul Przemek 10 km / M 20-29 Pałówko Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Kurnakowski Michał 10 km / M 30-39 Chorzów Biegacze Mogą Dłużej
Zapłacone
Kurowska Izabela 10 km / K 30-39 Berkanowo Fitoski Team
Kutkowska Ilona 10 km / K 30-39 Łowicz
Kuźniewicz Andrzej 10 km / M 40-49 Kołobrzeg Wopr Kołobrzeg
Zapłacone
Kuźniewicz Monika 10 km / K 30-39 Stojowice
Zapłacone
Lapko Anna 10 km / K 30-39 Swidwin
Zapłacone
Laska Agnieszka 10 km / K 40-49 Sławno Mks Święc Sławno
Zapłacone
Laska Anna 10 km / K 30-39 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Laska Marcin 10 km / M 30-39 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Lewandowski Adam 10 km / M 30-39 Darłowo
Zapłacone
Lewandowski Marek 10 km / M 30-39 Inowrocław
Zapłacone
Lewandowski Remigiusz 10 km / M 50-59 Złotów Złotów
Zapłacone
Lewiński Krzysztof 10 km / M 50-59 Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę
Zapłacone
Lipiński Mateusz 10 km / M 16-19 Słupsk
Litwin Karolina 10 km / K 20-29 Wilkowice Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Ludwa Michał 10 km / M 30-39 Tarnów
Zapłacone
Lupke Marcin 10 km / M 20-29 Rusko Studio13 Darłowo
Zapłacone
Łagutko Kamila 10 km / K 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Madejczyk Marlena 10 km / K 20-29 Cisowo
Madejczyk Marta 10 km / K 40-49 Cisowo
Madry Dariusz 10 km / M 50-59 Swarzędz
Zapłacone
Marciniak Tomasz 10 km / M 30-39 Piła
Zapłacone
Marcinkiewicz Mariusz 10 km / M 30-39 Łódź Sportera Ocr Team
Zapłacone
Marczak Andrzej 10 km / M 50-59 Żelkowo
Zapłacone
Marczak Małgorzata 10 km / K 50-59 Żelkowo
Zapłacone
Marczykowski Kamil 10 km / M 20-29 Złotów Mkm Runners
Zapłacone
Matulewicz Piotr 10 km / M 40-49 Białystok
Matuszewska Urszula 10 km / K 16-19 Kielce
Zapłacone
Mazur Emiliusz 10 km / M 40-49 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Mazurek Barbara 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Mazurkiewicz Tomasz 10 km / M 30-39 Nowa Sól Gedia
Zapłacone
Mazurowska Joanna 10 km / K 20-29 Tychowo
Zapłacone
Megger Agata 10 km / K 40-49 Siemianice
Zapłacone
Meissner Bogusław 10 km / M 50-59 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Metera Piotr 10 km / M 30-39 Darłowo Runnerswalde
Zapłacone
Miązek Anna 10 km / K 30-39 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta/ Łączka Team Legnica
Zapłacone
Micerski Tomasz 10 km / M 40-49 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Mieczkowska Małgorzata 10 km / K 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Mierzwa Witold 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Mikinka Magdalena 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Miklasińska Monika 10 km / K 30-39 Sławno Olszewski I Synowie
Zapłacone
Mizera Agnieszka 10 km / K 40-49 Lędowo Osiedle Byledobiec Anin
Moczynski Leszek 10 km / M 60-100 Bydgoszcz Biegam Dla Bydgoszczy
Modrzejewska Lidia 10 km / K 40-49 Grabów Nad Prosną Najlepsza Mama
Modrzejewski Roman 10 km / M 40-49 Grabów Nad Prosną Kings Of Metal
Mordacz Tomasz 10 km / M 30-39 Darłowo 1987
Zapłacone
Moszyński Jacek 10 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Mrugalski Stanisław 10 km / M 50-59 Miastko
Zapłacone
Murzyn Tomasz 10 km / M 40-49 Warszawa
Zapłacone
Myśliwiec Magdalena 10 km / K 20-29 Tychy
Nędzusiak Dariusz 10 km / M 50-59 Aleksandrów Kujawski
Nieckarz Krzysztof 10 km / M 30-39 Sławno
Zapłacone
Nieckarz Monika 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Noga Barbara 10 km / K 20-29 Wilkowiecko Kb Florian Zajączki Drugie
Zapłacone
Norek Ryszard 10 km / M 60-100 Sławno
Nowaczyk Christian 10 km / M 20-29 Bobolin
Zapłacone
Nowak Adrian 10 km / M 30-39 Golina Kb Wartko
Zapłacone
Nowak Katarzyna 10 km / K 30-39 Golina Kb Wartko
Zapłacone
Nowak Marcin 10 km / M 30-39 Kołobrzeg
Olczak Krzysztof 10 km / M 30-39 Sianów
Zapłacone
Olejniczak Krzysztof 10 km / M 50-59 Gostyń Agrozi Ziółkowo
Zapłacone
Oleszczuk Dominik 10 km / M 30-39 Szczecin
Oleszek Jerzy 10 km / M 40-49 Grabno Grzesław Ustka Igmar Team
Zapłacone
Opala Beata 10 km / K 40-49 Otwock
Zapłacone
Opala Jarosław 10 km / M 30-39 Otwock
Zapłacone
Ordak Iwona 10 km / K 30-39 Stary Jarosław
Zapłacone
Ordak Sławomir 10 km / M 30-39 Stary Jarosław
Zapłacone
Osobniak Ryszard 10 km / M 60-100 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Panek Adelina 10 km / K 20-29 Darłowo
Panek Urszula 10 km / K 30-39 Darłowo
Parwanicki Wiktor 10 km / M 60-100 Wlynkowko
Zapłacone
Patryarcha Piotr 10 km / M 40-49 Sosnowiec
Zapłacone
Pawełczak Mateusz 10 km / M 20-29 Złochowice Kb Florian Zajączki Drugie
Zapłacone
Pękała Piotr 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Piasecki Leszek 10 km / M 30-39 Lipno Fsd Run
Piechnik Maria 10 km / K 30-39 Trzemeszno
Zapłacone
Piechota Robert 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Pietrzak Mariola 10 km / K 50-59 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Pietrzyk Paulina 10 km / K 20-29 Sianów
Płaza Ryszard 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Płoski Krzysztof 10 km / M 40-49 Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo
Zapłacone
Polak Szymon 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Prędki Grzegorz 10 km / M 30-39 Darłowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Prusakiewicz Marzena 10 km / K 40-49 Września Września
Zapłacone
Puścian Krzysztof 10 km / M 40-49 Manowo Gimnazjum W Manowie
Zapłacone
Pyc Paweł 10 km / M 30-39 Lublin
Zapłacone
Radtke Rafał 10 km / M 30-39 Bytów Klub Biegacza Goch Bytów
Ratajewska Agnieszka 10 km / K 30-39 Świdwin Fitoski Team
Ratajewski Arkadiusz 10 km / M 30-39 Świdwin
Rogoza Mateusz 10 km / M 20-29 Zielin 22 Night Runners Słupsk
Zapłacone
Rogozinski Henryk 10 km / M 40-49 Buk Bukowski Klub Biegacza
Zapłacone
Roman Rafał 10 km / M 40-49 Sławno
Zapłacone
Roman Sylwia 10 km / K 30-39 Sławno Mks Święc Sławno
Zapłacone
Romański Piotr 10 km / M 40-49 Piotrków Trybunalski
Romas Czesław 10 km / M 60-100 Gorzów
Zapłacone
Rosa Agnieszka 10 km / K 40-49 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Rosa Sławomir 10 km / M 40-49 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Roszkowski Tomasz 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Rudnikowski Maciej 10 km / M 40-49 Darłowo Bieguzdrowiskowy.pl
Zapłacone
Rudnow Michał 10 km / M 30-39 Mysłowice Rudbikers
Zapłacone
Ruszczyński Lukasz 10 km / M 30-39 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Ryba Paweł 10 km / M 40-49 Grabno
Zapłacone
Rybalchenko Oleksii 10 km / M 40-49 Kharkov Achilles Leszno
Rybalchenko Tetiana 10 km / K 30-39 Kharkov Achilles Leszno
Rybarczyk Jan 10 km / M 50-59 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Rydlewski Marek 10 km / M 40-49 Ciele Run Bydgoszcz
Zapłacone
Sajko Bartosz 10 km / M 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Salamon Lidia 10 km / K 20-29 Domaradz
Zapłacone
Sawicki Piotr 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Schmidt Malgorzata 10 km / K 20-29 Bydgoszcz Run Bdg
Scigocki Waldemar 10 km / M 40-49 Bydgoszcz
Zapłacone
Siadak Arkadiusz 10 km / M 30-39 Koszalin
Siedler Martin 10 km / M 20-29 Kolobrzeg Sv Donsbruggen 06
Zapłacone
Siemiątkowski Robert 10 km / M 30-39 Darłowo Drogerie Jasmin Darłowo
Zapłacone
Siemieniak Joanna 10 km / K 40-49 Bogatynia
Zapłacone
Siemieniak Roman 10 km / M 50-59 Bogatynia
Zapłacone
Sieniawski Jarosław 10 km / M 40-49 Bonin
Zapłacone
Sieracki Krzysztof 10 km / M 30-39 Bydgoszcz Alternatywa Bike Team
Zapłacone
Skałecki Robert 10 km / M 40-49 Świdwin
Zapłacone
Skierka Grzegorz 10 km / M 30-39 Kwasowo
Skowyrski Janusz 10 km / M 50-59 Biesiekierz Tkkfkoszalin
Skrzypczak Maria 10 km / K 20-29 Poznań Eurokos
Zapłacone
Skrzypkowska Agnieszka 10 km / K 30-39 Rozłogi
Śledź Andrzej 10 km / M 40-49 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Ślusarczyk Grażyna 10 km / K 50-59 Kraków Azs Awf Kraków Masters
Zapłacone
Ślusarczyk Jerzy 10 km / M 50-59 Kraków Azs Awf Kraków Masters
Zapłacone
Słomski Zenon 10 km / M 60-100 Korzybie Korzybskie Rekiny
Smagowski Wojciech 10 km / M 30-39 Rabino Kb Sprint Świdwin
Zapłacone
Sobala Anna 10 km / K 30-39 Koszalin
Sobczak Szymon 10 km / M 20-29 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Sobczyk Damian 10 km / M 20-29 Wilkowice Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Sobstel Krystian 10 km / M 30-39 Koszalin Jw 3775
Zapłacone
Sominka Andrzej 10 km / M 40-49 Darłowo Ssb(Sobiesambiegam)
Zapłacone
Somska Małgorzata 10 km / K 30-39 Świnoujście
Zapłacone
Sowa Anna 10 km / K 40-49 Warszawa
Zapłacone
Srokosz Sebastian 10 km / M 30-39 Chmielnik Run Team Chmielnik
Zapłacone
Stankiewicz Mariusz 10 km / M 30-39 Stary Jarosław Domikomp
Staszewski Jan 10 km / M 50-59 Zakrzewo Zakrzewo
Zapłacone
Stelmach Gabriela 10 km / K 40-49 Mysiadło
Zapłacone
Stępień Karolina 10 km / K 20-29 Łódź
Zapłacone
Stopa Marcin 10 km / M 30-39 Kanin
Zapłacone
Straszak Lukasz 10 km / M 30-39 Piekary Slaskie Straszakteam Poland
Struś Artur 10 km / M 50-59 Wrześnica Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Strzelecki Zbigniew 10 km / M 60-100 Korzybie Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Sułkowska Sylwia 10 km / K 30-39 Zielona Góra Harpagan Zg
Zapłacone
Swietlicka Aleksandra 10 km / K 20-29 Slawkow
Zapłacone
Świetlik Tomasz 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Śwital Leszek 10 km / M 40-49 Chodzież Morsy Margonin Pch_Run
Świtek Kaitek 10 km / M 30-39 Darłowo Kaito Systems.pl
Sworek Dawid 10 km / M 20-29 Poznan
Zapłacone
Szabla Ewelina 10 km / K 30-39 Koszalin
Zapłacone
Szaniecka Magdalena 10 km / K 40-49 Daleszyce
Zapłacone
Szaniecki Piotr 10 km / M 40-49 Daleszyce
Zapłacone
Szastak Damian 10 km / M 40-49 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
Zapłacone
Szczepaniak Jacek 10 km / M 50-59 Kępice Lub Wybierz Z Listy
Zapłacone
Szelest Barbara 10 km / K 30-39 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No. I
Zapłacone
Szeremeta Anna 10 km / K 30-39 Ruda Śląska Szombierki Runners/cidry Lotajom
Zapłacone
Szewczuk Pawel 10 km / M 30-39 Rosnowo
Zapłacone
Szkatulski Tomasz 10 km / M 20-29 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Szkopek Angelika 10 km / K 20-29 Łódź
Zapłacone
Szmulik Marta 10 km / K 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Szmulik Michał 10 km / M 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Szopiński Tomasz 10 km / M 30-39 Nacmierz Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Szukała Krzysztof 10 km / M 30-39 Poznań Redcor Expedition Team
Szulc Tomasz 10 km / M 20-29 Szczecin
Zapłacone
Szymański Kacper 10 km / M 16-19 Gleźnowo Gleźnowo
Zapłacone
Szymański Piotr 10 km / M 40-49 Rosnowo
Zapłacone
Szyszkowski Tomasz 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Telesiewicz Henryk 10 km / M 60-100 Sławno Olszewski I Synowie
Telesiewicz Henryk 10 km / M 60-100 Sławno
Tomczak Dominik 10 km / M 40-49 Słupsk Csmw Ustka
Tomicka Małgorzata 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Turczyn Grzegorz 10 km / M 40-49 Słupsk Night Runners Słupsk
Turczyn Tomasz 10 km / M 40-49 Sławno Dziennik Sławieński
Turowski Grzegorz 10 km / M 40-49 Grodków
Zapłacone
Tymiec Przemysław 10 km / M 30-39 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza No. I
Zapłacone
Urbański Tomasz 10 km / M 40-49 Białogard
Zapłacone
Walo Zbigniew 10 km / M 50-59 Koszalin X
Zapłacone
Wasilewski Krzysztof 10 km / M 30-39 Katowice
Zapłacone
Wasyłyk Łukasz 10 km / M 30-39 Czarnków Kb Aktywni Krzyż Wielkopolski
Zapłacone
Waszek Marzena 10 km / K 30-39 Świdwin Fitoski Team
Wawrzyniak Karolina 10 km / K 20-29 Darłowo
Wegner Przemysław 10 km / M 30-39 Ustka
Zapłacone
Wencel Robert 10 km / M 40-49 Darłowo
Wiatrzyk Krzysztof 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Widoniak Rafał 10 km / M 40-49 Koszalin Biegnijmy.pl
Zapłacone
Wieczorek Sławomir 10 km / M 40-49 Słupsk
Zapłacone
Wielgat Łukasz 10 km / M 30-39 Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wiernicki Lukasz 10 km / M 30-39 Darłowo
Zapłacone
Wiernicki Remigiusz 10 km / M 30-39 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Wierzbicki Sylwester 10 km / M 30-39 Domasławice
Zapłacone
Wilczewski Mariusz 10 km / M 30-39 Sławsko Mks Świec Sławno
Zapłacone
Wiliński Marek 10 km / M 50-59 Świdwin K.b Świdwin
Zapłacone
Wilkowski Krzysztof 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Wiśniewski Radosław 10 km / M 30-39 Płock Wzgórze Tumskie
Zapłacone
Włodarczyk Józef 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Włodarczyk Kamil 10 km / M 20-29 Darłowo
Zapłacone
Wódczak Katarzyna 10 km / K 20-29 Postomino Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wójcicki Grzegorz 10 km / M 30-39 Sławno 1983
Zapłacone
Wojciechowska Małgorzata 10 km / K 40-49 Kretomino
Zapłacone
Wojnar Jacek 10 km / M 30-39 Łańcut Łańcut Biega
Zapłacone
Wojtanowicz Bartosz 10 km / M 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Wójtowicz Andrzej 10 km / M 60-100 Kietrz Ksks Gryf Kietrz
Zapłacone
Wolińska Marta 10 km / K 40-49 Piła
Zapłacone
Wołowiec Przemek 10 km / M 30-39 Koszalin
Woźniak Dariusz 10 km / M 40-49 Sławno Www.limo300C.com
Woźniak Grzegorz 10 km / M 40-49 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team
Zapłacone
Woźniak Honorata 10 km / K 40-49 Sławno Www.limo300C.com
Woźniak Monika 10 km / K 30-39 Siemianice
Zapłacone
Wybraniec Karolina 10 km / K 20-29 Słupsk
Zapłacone
Zagała Marta 10 km / K 30-39 Dąbrowa Górnicza
Zapłacone
Zagała Piotr 10 km / M 30-39 Dąbrowa Górnicza
Zapłacone
Zalewski Grzegorz 10 km / M 30-39 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team
Zarębski Maciej 10 km / M 40-49 Ustka
Zapłacone
Zarzycki Dariusz 10 km / M 30-39 Ustka Ustka
Zapłacone
Zdrowiecki Artur 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Ziental Grzegorz 10 km / M 40-49 Sosnowiec
Zapłacone
Żukowski Cezary 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin Migawkowe.pl
Zapłacone
Żur Marek 10 km / M 30-39 Łąka Kac Runners
Żurawik Marcin 10 km / M 30-39 Koło Saint Gobain Squad
Zapłacone
Żyjewski Krzysztof 10 km / M 30-39 Olsztyn Achilles Biega
Zapłacone
ORGANIZATORZY, PARTNERZY, PATRONI, SPONSORZY